Bursa Taş Yapı Kayrak Taşları

Kayrak, bir kaya parçasıdır. Nehir ve akarsu gibi yerlerde yüzeyi düzleştirmeyi sağlar. Doğal taş kategorisinde yer alır ve özel yerlerde de çıkarılabilir. İç ve dış duvar kaplaması olarak kullanılan kayrak taşı, şömine, barbekü, park, bahçe, fırın, baca gibi yerlerin kaplamasında sık sık kullanılır. Yıllarca koruma kapasitesine sahip olan bu taş, yaz aylarında soğuk, kış aylarında ise sıcak tutma özelliğine sahiptir. Çok farklı renk tonlarına sahiptir ve diğer doğal taşlara göre maliyeti oldukça düşüktür.

Kayrak Taşı, aynı zamanda  bahçe içi sert zeminde, döşeme taşı olarak ayrıca yol, otoyol kenarı  kullanım alanında kaldırım taşı olarak ta çokça tercih edilir. Kayrak Taşı, kullanımı kolay olması açısından , görünüşü son derece şık olup mimari dekorasyon ürünlerinden birisi olarak  kullanılmaktadır. Kayrak Taşı, Gri, Sarı, Siyah, kırmızı Yeşil vb renklerde üretimimiz mevcuttur.

Kayrak taşlarının satışı kilogram birimi ile yapılmaktadır. Dileyen müşterilerimiz, yıllardır ekibimizde yer alan taş ustalarına döşemesini yaptırılabilir. 

Bursa Taş Yapı. Doğru Adres...

Bursa Taş Yapı.

Doğru Adres...