2021 YILI İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BAZI PROJELER

MAYIS - ERİKLİ YAYLASI

Tüm binanın yeşil kayrak taşı ile kaplanması sonucu binaya taş örgü efekti verildi. Ayrıca kayrak taşı kaplaması ile binaya nemli olan bölgede iyi bir nem direnci kazandırılmış oldu.

HAZİRAN - EKMEKÇİ KÖYÜ

Müşterimizin arsasına, bordürlü yürüyüş yolları ile fırın, barbekü setleri yapıldı. Arsanın yola bakan bölümlerine leylandi ve meyve fidanları ekildi.

TEMMUZ - ARMUTKÖY MAHALLESİ

Cam altı bina etekleri, tretuar alanları ile kamelya zemini kayrak taşı ile kaplandı. Bahçe içi yürüyüş yolları yapıldı.

AĞUSTOS - YENİŞEHİR

Bahçe fırını dere taşı ile kaplandı. Ayrıca çift odayı ısıtabilen bir tasarım ile ev içi şömine yapıldı. Otopark alanı kayrak taşı ile kaplandı.

EYLÜL - YUNUSELİ

Bina yüzeyi ve bahçe duvarları ebatlı ve serbest boy kayrak taşı ile kaplandı. Ayrıca belirlenen alanalar siyah ve beyaz renk kültür tuğlaları ile örüldü. Bina girişine gösterişli büyük bir demir kapı yapıldı

EKİM - AYVAKÖY

Fırın + barbekü + tandır seti yapıldı. İtalyan tarzı alttan ısıtmalı bir fırın tercih edildi. Ayrıca setin yanına yiyecek hazırlama tezgahı ile eyve ve bataryalı lavabo alanı planlandı.

KASIM - İNEGÖL

Terasa altta şömine üstte barbekü olacak şeklide bir tasarım yapıldı. Tüm yüzey doğal taş ile kaplandı

ARALIK - ÜLKÜ MAHALLESİ

Bahçe içine bordür çevrili geçmeli kilit taşı uygulandı. Ayrıca arsa etrafına üstü jilet telli çim çit uygulaması yapıldı